Tabela Druga liga Zapad:
1. Novi Travnik 19 14 2 3 43:10 44
2. Podgrmeč 19 13 2 4 28:12 41
3. Krajina 19 12 3 4 38:18 39
4. Kiseljak 19 11 2 6 38:23 35
5. Vitez (V) 19 9 5 5 43:19 32
6. Radnik 19 9 2 8 23:20 29
7. Brekovic 78 19 7 4 8 20:30 25
8. Busovača 19 7 3 9 29:32 24
9. Bratstvo 19 7 2 10 21:34 23
10. Sloga 19 6 4 9 18:29 22

11. Krajišnik 19 6 3 10 25:51 21
12. Rudar 19 5 5 9 15:28 20
13. Ključ 19 3 5 11 23:35 14
14. Vitez (B) 19 2 2 15 20:43 8

Tabela Prva kantonalna liga
1. NK Vlašić 10 6 3 1 33:6 21
2. FK Fojnica 9 5 3 1 18:0 18
3. FK Kaćuni 9 5 2 2 15:11 17
4. NK Elektrobosna 9 4 2 3 11:13 14
5. NK Kreševo 10 3 1 6 13:29 10
6. NK Mladost 10 2 2 6 11:20 8
7. FK Dnoluka 9 1 1 7 7:19 4

Tabela Druga kantonalna liga
1. NK Gorica 9 7 2 0 31:5 23
2. NK Bilalovac CPU 10 6 2 2 17:13 20
3. NK Katarina 9 5 3 1 24:13 18
4. NK Karaula 10 4 0 6 12:25 12
5. NK Brnjaci 9 3 2 4 20:21 11
6. NK Šantići 10 1 3 6 11:21 6
7. OFK Lugovi 9 1 0 8 8:25 3

Kalendar dešavanja

« Juni 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

04 Jun 6:12 pm

DLZ - Konačni poredak sezona 2017-18

Odigrane su utakmice posljednjeg 26. kola Druge lige Zapad, sezona 2017/2018.

 

Rezultati 26.kola:

FK Krajina

2:0

NK Podgrmeč

NK Novi Travnik

3:1

NK Brekovica 78

NK Busovača

1:0

NK Bratstvo

NK Krajišnik

2:1

FK Radnik (DV)

NK Ključ

1:2

FK Vitez (V)

NK Kiseljak

0:0

NK Vitez (B)

FK Rudar (H. Bila)

2:0

NK Sloga

Tabela:

1

 NK Novi Travnik 


26

19


3

4

62:15

60 

 2

FK Krajina Cazin


26

15

3

8

47:28 

48

 3

 NK Podgrmeč Sanski Most

26

15

3

8

37:20

48

 4

 FK Vitez


26

14

5

7

62:28 

47

 5

 NK Kiseljak


26

13

3

10

47:36

42

 6

 NK Busovača

26

11

3

12

35:37

36

 7

 NK Bratstvo Bosanska Krupa

26

11

3

12

35:42

36

 8

  FK Rudar Han Bila

26

10

5

11

28:35

35

 9

 NK Sloga Bosanska Otoka


26

10

4

12

30:40 

34

10

  NK Brekovica 78

26

10

4

12

31:47

34

11

 NK Krajišnik Velika Kladuša

 

26

10

4

12

35:59

34

12

 FK Radnik Donji Vakuf

26

10

3

13

28:38

33

13

 NK VitezBužim

26

4

5

17

31:53

17

14

 NK Ključ

26

3

6

17

29:59

15

 

 

 

Više iz kategorije: « DLZ - Delegiranje 26. kola

Sponzori / Partneri