Tabela 1. Kantonalna liga

1. FK Rudar 12 8 2 2 22 9 13 26

2. FK Fojnica 12 7 4 1 30 8 22 25

3. NK Kreševo 12 6 2 4 21 18 3 20

4. FK Dnoluka 12 5 2 5 20 20 0 17

5. NK Elektrobosna 12 5 1 6 18 18 0 16

6. NK Mladost 12 2 2 8 11 28 -17 8

7. NK Katarina 12 2 1 9 10 31 -21 7

Tabela 2. Kantonalna liga

1. FK Kaćuni 12 10 0 2 42 14 28 30

2. NK Gorica 12 6 3 3 26 15 11 21

3. NK Šantići 12 6 2 4 37 39 -2 20

4. NK Brnjaci 12 5 1 6 39 28 11 16

5. NK Bilalovac CPU 12 4 3 5 20 22 -2 15

6. OFK Lugovi 12 4 3 5 16 25 -9 15

7. NK Karaula 12 0 2 10 17 54 -37 2

Kalendar dešavanja

« Novembar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

26 Avg 8:49 am

PKL - Raspored 2017-2018

09.09.2017. počinje takmičenje u okviru Prve kantonalne lige NS SBK/KSB, sezona 2017/2018.

 

Kolo 1

09.09.2017 16:30 Fojnica FK "Fojnica" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

10.09.2017 16:30 Nević Polje NK "Mladost" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

10.09.2017 16:30 Turbe NK "Vlašić" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

Kolo 2

17.09.2017 16:00 Kaćuni FK "Kaćuni" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

17.09.2017 16:00 Kreševo NK "Kreševo" - NK "Mladost" ZAKAZANA

17.09.2017 16:00 Jajce NK "Elektrobosna" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

Kolo 3

24.09.2017 15:30 Nević Polje NK "Mladost" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

24.09.2017 15:30 Turbe NK "Vlašić" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

24.09.2017 15:30 Jajce FK "Dnoluka" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

Kolo 4

30.09.2017 15:30 Fojnica FK "Fojnica" - NK "Mladost" ZAKAZANA

01.10.2017 15:30 Kreševo NK "Kreševo" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

01.10.2017 15:30 Jajce NK "Elektrobosna" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kolo 5

08.10.2017 15:00 Turbe NK "Vlašić" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

08.10.2017 15:00 Jajce FK "Dnoluka" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

08.10.2017 15:00 Kaćuni FK "Kaćuni" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

Kolo 6

14.10.2017 15:00 Fojnica FK "Fojnica" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

15.10.2017 15:00 Jajce NK "Elektrobosna" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

15.10.2017 15:00 Nević Polje NK "Mladost" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kolo 7

22.10.2017 14:30 Jajce FK "Dnoluka" - NK "Mladost" ZAKAZANA

22.10.2017 14:30 Kaćuni FK "Kaćuni" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

22.10.2017 14:30 Kreševo NK "Kreševo" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

Kolo 8

Kreševo NK "Kreševo" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

Kaćuni FK "Kaćuni" - NK "Mladost" ZAKAZANA

Jajce FK "Dnoluka" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kolo 9

Turbe NK "Vlašić" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

Nević Polje NK "Mladost" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

Fojnica FK "Fojnica" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

Kolo 10

Jajce NK "Elektrobosna" - NK "Mladost" ZAKAZANA

Kreševo NK "Kreševo" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Kaćuni FK "Kaćuni" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

Kolo 11

Jajce FK "Dnoluka" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

COMET - Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine - Raspored takmičenja Stranica: 1 / 2

Turbe NK "Vlašić" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

Nević Polje NK "Mladost" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

Kolo 12

Fojnica FK "Fojnica" - NK "Vlašić" ZAKAZANA

Jajce NK "Elektrobosna" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

Kreševo NK "Kreševo" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

Kolo 13

Kaćuni FK "Kaćuni" - NK "Elektrobosna" ZAKAZANA

Jajce FK "Dnoluka" - FK "Fojnica" ZAKAZANA

Turbe NK "Vlašić" - NK "Mladost" ZAKAZANA

Kolo 14

Nević Polje NK "Mladost" - FK "Dnoluka" ZAKAZANA

Fojnica FK "Fojnica" - FK "Kaćuni" ZAKAZANA

Jajce NK "Elektrobosna" - NK "Kreševo" ZAKAZANA

Više iz kategorije: Delegiranje 1.kola - PKL »

Sponzori / Partneri