Kalendar dešavanja

« Decembar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

04 Maj 7:59 am

Delegiranje I faze I kola Kupa

RASPORED SUDIJA/SUDACA I DELEGATA ZA UTAKMICE

PRVE FAZE I KOLO SENIORSKOG KUP TAKMIČENJA

           SEZONA – 2015/16  

 

 

NK „ELEKTROBOSNA-NK„DNOLUKA“

Sudija:

Kero Kenan

Bugojno

Jajce:04.05.2016.                                     17:00 sati

A1:

Zukić Nijaz

Bugojno

Delegat:Salkić Zijad

A2:

Imočanin Muamer

Donji Vakuf

FK "RUDAR“-NK„KARAULA"

Sudija:

   

Han Bila:05.05.2016.                               17:00 sati

A1:

   

Delegat:Grabus Elvir

A2:

   

NK „MLADOST“-NK „GORICA“

Sudija:

Kukić  Armin

Bugojno

Nević Polje:04.05.2016.                          17:00 sati

A1:

Đelilbašić Ismet

Karaula

Delegat: Solomun Davor

A2:

Đelilbašić Harisa

Karaula

FK „FOJNICA“-NK „BRNJACI“

Sudija:

Kurić Muamer

Jajce

Fojnica:04.05.2016.                                 17:00 sati

A1:

Berberović  Edin

Travnik

Delegat: Arnaut Nedim

A2:

Zukić  Emin

Travnik

NK „BUSOVAČA“-NK „ŠANTIĆI“

Sudija:

Osmančević  Mirudin

Novi Travnik

Busovača:04.05.2016.                             17:00 sati

A1:

Slišković  Toni

Novi  Travinik

Delegat: Perić Mario

A2:

Zaimović  Amrudin

Novi  Travnik

NK „KREŠEVO“-OFK „LUGOVI“

Sudija:

Bojo Danijel

Kiseljak

Kreševo:04.05.2016.                               17:00 sati

A1:

Pašić  Ajdin

Fojnica

Delegagat:Sivro Nermin

A2:

Softić   Bakir

Fojnica

NK „KISELJAK“-FK „BILALOVAC CPU“

Sudija:

Serdarević Alen

Vitez

Kiseljak:03.05.2016.                                 17:00 sati

A1:

Kargić  Ismar

Travnik

Delegat: Jukić Stipo

A2:

Smajić  Nasiha

Travnik

FK „KAĆUNI“-NK „KATARINA“

Sudija:

Korman  Ernad

Bugojno

Kaćuni:04.05.2016.                                 17:00 sati

A1:

Filipović  Ivan

Novi Travnik

Delegat: Kovać Marko

A2:

Serdarević Alen

Vitez

Sponzori / Partneri