Kalendar dešavanja

« Decembar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

26 Apr 11:19 am

Obavijest o terminima mečeva

Ovim putem vas obavještavamo da prema rasporedu i propozicijama takmičenja, zadnja 3 kola se igraju isti dan u isto vrijeme. U prilogu se nalazi raspored. Molim vas  da preduzmete sve mjere kako bi izvršili adekvatnu organizaciju utakmice prema rasporedu.

Druga kantonalna liga:

Kolo 12

15.05.2016 17:00 Šantići - Vitez NK "Šantići" - NK "Brnjaci" -:-

15.05.2016 17:00 Bilalovac NK "Bilalovac CPU" - FK "Kaćuni" -:-

15.05.2016 17:00 Kaćuni OFK "Lugovi" - NK Katarina -:-

15.05.2016 17:00 Karaula NK "Karaula" - FK "Dnoluka" -:-

Kolo 13

22.05.2016 17:30 Karaula NK "Karaula" - NK "Šantići" -:-

22.05.2016 17:30 Jajce FK "Dnoluka" - OFK "Lugovi" -:-

22.05.2016 17:30 Fojnica NK Katarina - NK "Bilalovac CPU" -:-

22.05.2016 17:30 Kaćuni FK "Kaćuni" - NK "Brnjaci" -:-

Kolo 14

29.05.2016 17:30 Šantići - Vitez NK "Šantići" - FK "Kaćuni" -:-

29.05.2016 17:30 Brnjaci NK "Brnjaci" - NK Katarina -:-

29.05.2016 17:30 Bilalovac NK "Bilalovac CPU" - FK "Dnoluka" -:-

29.05.2016 17:30 Kaćuni OFK "Lugovi" - NK "Karaula" -:-

Prva kantonalna liga:

Kolo 12

15.05.2016 17:00 Guča Gora NK "Gorica" - NK "Kiseljak" -:-

15.05.2016 17:00 Fojnica FK "Fojnica" - FK "Rudar" -:-

15.05.2016 17:00 Jajce NK "Elektrobosna" - NK "Kreševo" -:-

15.05.2016 17:00 Busovača NK "Busovača" - NK "Mladost" -:-

Kolo 13

22.05.2016 17:30 Busovača NK "Busovača" - NK "Gorica" -:-

22.05.2016 17:30 Nević Polje NK "Mladost" - NK "Elektrobosna" -:-

22.05.2016 17:30 Kreševo NK "Kreševo" - FK "Fojnica" -:-

22.05.2016 17:30 Han Bila FK "Rudar" - NK "Kiseljak" -:-

Kolo 14

29.05.2016 17:30 Guča Gora NK "Gorica" - FK "Rudar" -:-

29.05.2016 17:30 Kiseljak NK "Kiseljak" - NK "Kreševo" -:-

29.05.2016 17:30 Fojnica FK "Fojnica" - NK "Mladost" -:-

29.05.2016 17:30 Jajce NK "Elektrobosna" - NK "Busovača" -:-

Sponzori / Partneri