Kalendar dešavanja

« Juni 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

09 Jun 9:31 pm

Turnir za pretpionirske prvake

U Sarajevu je 07/08.06.2018. godine, na terenima sa umjestnom travom stadiona "Asim Ferhatović-Hase, održan osmi po redu turnir u organizaciji NS Federacije BiH za pretpionirske prvake 10 kantonalnih/županijskih saveza.

 

 

 

Na turniru je učestvovalo 10 ekipa - prvaka kantonalnih/županijskih takmičenja u pretpionirskoj konkurenciji i oko 200 mladih nogometaša, što je predstavljalo istinsku reviju omladinskog nogometa.

 

Finalna utkmica bila je repriza finala iz 2017. godine. Ponovo su se u finalu sastali FK Sarajevo i FK Rudar. Kao i prethodne godine, FK Sarajevo je slavio rezultatom 2:0 i ponio titulu najuspješnije pionirske selekcije u Federaciji Bosne i Hercegovine.

 

Ispred NS SBK/KSB nastupio je ŠN Romari iz Viteza.

 

Fotografija Nogometni savez Federacije BiH.

 

REZULTATI TURNIRA

1. kolo

SK Bambi Tuzla - NK Široki Brijeg 0:0

 

FK Rudar Kakanj - NK Kolina Ustikolina 1:0

(Šolbić Faris)

 

FK Sarajevo - ŠN Romari Vitez 2:0

(Lamadžema Kenan, Kozić Anadin)

 

FK Velež Mostar - NK Mladost Gornja Dubica 3:0

(Husić Faris, Jugo Dino, Prguda Mirza)

 

2. kolo

NK Kolina Ustikolina - SK Bambi Tuzla 1:3

(Muslić Emil - Bratovčić Danis, Džinić Tarik 2)

 

ŠN Romari Vitez - FK Velež Mostar 0:1

(Đuliman Kenan)

 

NK Sloga Bosanska Otoka - FK Rudar 0:2

(Smolo Rijad, Delić Hamza)

 

NK Troglav Livno - FK Sarajevo 0:1

(Lamadžema Kenan)

 

3. kolo 

SK Bambi Tuzla - NK Sloga Bosanska Otoka 2:0

(Džinić Tarik, Huremović Alen)

 

NK Mladost Gornja Dubica - ŠN Romari Vitez 0:2

(Barišić-Franjić Lucijan 2)

 

NK Široki Brijeg - NK Kolina Ustikolina 2:0

(Galić Filip, Novak Jurica)

 

FK Velež Mostar - NK Troglav Livno 0:0

 

4. kolo

FK Rudar Kakanj - SK Bambi Tuzla 1:0

(Smolo Rijad)

 

FK Sarajevo - FK Velež 3:0

(Nurković Bakir, Lamadžema Kenan, Šabanović Harun)

 

NK Sloga Bosanska Otoka - NK Široki Brijeg 0:2

(Bubalo Nikola, Galić Filip)

 

NK Troglav Livno - NK Mladost Gornja Dubica 1:1

(Pervan Tomislav - Čeloomerović Aldin)

 

5. kolo 

NK Kolina Ustikolina - NK Sloga Bosanska Otoka 2:1

(Gluhačević Mirza, Muslić Emil - Dekanović Anes)

 

NK Mladost Gornja Dubica - FK Sarajevo 0:4

(Lamadžema Mirza, Pločo Harun 3)

 

ŠN Romari Vitez - NK Troglav Livno 0:2

(Krezo Matej, Dalić Kristijan)

 

NK Široki Brijeg - FK Rudar Kakanj 0:0

 

Za treće mjesto

NK Široki Brijeg - FK Velež Mostar 0:0 (JED: 4:5)

 

Finale

FK Sarajevo - FK Rudar Kakanj 2:0

(Lamadžema Kenan 2) 

 

Sponzori / Partneri