Tabela Kadeti:

1. NK Busovača 7 6 0 1 27 4 23 18

2. NK Sportprevent 6 5 0 1 14 3 11 15

3. NK Vlašić 8 3 2 3 9 16 -7 11

4. FK Vitez 8 2 1 5 9 16 -7 7

5. FK Fojnica 6 2 0 4 12 20 -8 6

6. NK Jardol 5 0 1 4 3 15 -12 1

Tabela Pioniri B:

1. ŠN Romari 13 13 0 0 73 5 68 39

2. NK VITEZ 14 11 0 3 56 17 39 33

3. NK Rijeka 13 7 2 4 42 24 18 23

4. NK Bilalovac CPU 14 7 1 6 34 26 8 22

5. NK Busovača 14 5 3 6 26 22 4 18

6. NK NOVI TRAVNIK 14 5 2 7 25 49 -24 17

7. FK Fojnica 14 1 2 11 8 53 -45 5

8. FK Vitez 14 1 0 13 4 72 -68 3

9. NK Kiseljak 0 0 0 0 0 0 0 0

Tabela pretpioniri B

1. ŠN Romari 13 13 0 0 69 4 65 39

2. NK VITEZ 14 9 3 2 38 17 21 30

3. NK Busovača 14 8 2 4 43 29 14 26

4. NK NOVI TRAVNIK 14 5 3 6 24 26 -2 18

5. NK Rijeka 13 4 3 6 16 18 -2 15

6. NK Bobovac 14 3 3 8 18 47 -29 12

7. FK Vitez 14 2 3 9 10 40 -30 9

8. FK Fojnica 14 2 1 11 13 50 -37 7

9. FK Kaćuni 0 0 0 0 0 0 0 0

10. NK Kiseljak 0 0 0 0 0 0 0 0

Tabela pioniri A

1. NK Iskra 16 14 1 1 68 8 60 43

2. Bubamara 16 12 3 1 55 17 38 39

3. NK Sportprevent 16 9 3 4 51 13 38 30

4. NSŠ Globus 16 10 0 6 38 23 15 30

5. FK Radnik (DV) 16 5 4 7 23 34 -11 19

6. NK METALLEGHE BSI 16 5 3 8 27 35 -8 18

7. NK TRAVNIK 16 4 4 8 13 24 -11 16

8. NK Gorica 16 3 2 11 13 48 -35 11

9. NK Vlašić 16 0 0 16 7 93 -86 0

Tabela pretpioniri A

1. NK Vlašić 16 15 0 1 62 9 53 45

2. NK Sportprevent 16 14 1 1 69 10 59 43

3. NK Iskra 16 8 3 5 31 20 11 27

4. NK Karaula 16 6 2 8 22 41 -19 20

5. NK Nova Bila 16 6 2 8 15 42 -27 20

6. NK METALLEGHE BSI 16 5 3 8 20 27 -7 18

7. FK Radnik (DV) 16 5 1 10 13 29 -16 16

8. FK Lašva 16 4 1 11 17 39 -22 13

9. NSŠ Globus 16 1 3 12 7 39 -32 6

Tabela 1. Kantonalna liga

1. FK Rudar 12 8 2 2 22 9 13 26

2. FK Fojnica 12 7 4 1 30 8 22 25

3. NK Kreševo 12 6 2 4 21 18 3 20

4. FK Dnoluka 12 5 2 5 20 20 0 17

5. NK Elektrobosna 12 5 1 6 18 18 0 16

6. NK Mladost 12 2 2 8 11 28 -17 8

7. NK Katarina 12 2 1 9 10 31 -21 7

Tabela 2. Kantonalna liga

1. FK Kaćuni 12 10 0 2 42 14 28 30

2. NK Gorica 12 6 3 3 26 15 11 21

3. NK Šantići 12 6 2 4 37 39 -2 20

4. NK Brnjaci 12 5 1 6 39 28 11 16

5. NK Bilalovac CPU 12 4 3 5 20 22 -2 15

6. OFK Lugovi 12 4 3 5 16 25 -9 15

7. NK Karaula 12 0 2 10 17 54 -37 2

Kalendar dešavanja

« Oktobar 2017 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kontakt


Office: Hadži Ali-Bega Hasanpašića bb,
72270 Travnik,
Tel./fax: 387 (0)30/ 511 901
Telefon za takmičenje/sekretarijat: 387 (0)30/ 511 778

Identifikacijski broj: 4236133440001,

Transakcijski račun:
Unicredit banka - Travnik 3386702200873768

Novosti

Više novosti na ovom linku !

Sponzori / Partneri